MENU    

    

Jesteśmy na rynku ponad 20 lat

Tadeusz Stolarczyk , Piotr Pacholski ,  Karol Stolarczyk


   «  Jak złożyć aplikacje?  »   

Jak złożyć aplikację?Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

praca@elektrotest.com.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez naszą firmę Twoich danych osobowych w nim zawartych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest ELEKTRO-TEST T.Stolarczyk P.Pacholski K.Stolarczyk s.c. z siedzibą Libiszów 16. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przetwarzamy dane osobowe na podstawie Twojej zgody, wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje zaprzestanie w stosunku do Ciebie rekrutacji.

Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe do czasu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Możesz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzenia przez nas kolejnych rekrutacji. W tym powinieneś wyrazić - np. w CV lub e-mailu - następująca zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ELEKTRO-TEST T.Stolarczyk P.Pacholski K.Stolarczyk s.c. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Możesz również wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli uważasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.